Alter Stich
Maria mit Kind, bezeichnet I. A. Pfeffel S. C. M. Cachogr. Aug. Vind,87 x 63 cm. gerahmt eingerissen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alter Stich
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 17.09.2014 |